09220669450 – 03133931360

خرید بهترین دستگاه شستشوی هویج

فروش دستگاه شستشوی هویج اصفهان
آنچه خواهید خواند:

اکنون که درحال نوشتن این مطلبم، بنابر آمار دریافتی از میزان سرچ کاربران، شاهد رشد تقاضا برای خرید دستگاه های شستشوی هویج نسبت به سال های قبل هستیم. از این رو ضروری است که برای ورود به بخش شستشو و عرضه هویج در بازار، یا ماندن و توسعه دادن کسب و کار خود درمیان رقبا،کارگاه یا کارخانه شستشوی هویج خودرا به جدیدترین دستگاه های هویج شویی و دیگر ملزومات مورد نیاز تجهیز نمایید.

هویج شویی


هویج یکی از سبزیجات ریشه ای پرمصرف در سبد غذایی است. این محصول هم به صورت خام هم پخته شده یا بصورت آبمیوه و حتی در مصارف دارویی مورد استفاده قرار می گیرد. اما از آنجایی که در دسته خوراکی های ریشه دار یا غده ای قرار دارد، پس از برداشت از خاک، به گل و لای و آلودگی بسیاری آغشته است. بنابراین ضروری است تا در کارگاه، بوسیله ماشین آلات مخصوصی (ازجمله دستگاه شستشوی هویج) شسته و آماده عرضه به بازار برای مصارف گوناگون شود.

برای شستشوی هویج مراحل مختلفی وجود دارد که اگر بخواهیم نگاه کلی به آن داشته باشیم، می توان آن را به دو بخش دسته بندی کرد:

  1. گل گیری اولیه که خود شامل شستشوی چند مرحله ای در حوضچه ها و فشار آب قوی است.
  2. شستشوی نهایی با دستگاه، جهت رفع آلودگی های بجا مانده در درزهای هویج

در ادامه ضمن معرفی بهترین دستگاه، شما را با این مراحل آشنا می کنیم.

ویدیو کارگاه شستشوی هویج

 

 

معرفی بهترین دستگاه هویج شویی اصفهان

شرکت نیکوپک جدیدترین دستگاه هویج شویی را با نام دستگاه شستشوی برسی تولید و روانه بازار نموده است. عملکرد این دستگاه کاملا اتوماتیک است و مخزن آن مجهز به چندین فرچه شستشوی باکیفیت می باشد. این دستگاه ضمن شسشتوی قدرتمند و پاکسازی کامل هویج، به دلیل سرعت عملکرد بالا، راندمان کار را نیز افزایش می دهد.

طول برس های به کاربرده شده نیز، متناسب با طول دستگاه انتخاب می شود. در واقع هرچه طول دستگاه بیشتر شود، طول نوار نیز بیشتر خواهد شد. طول این فرچه ها از 1 الی 3 متر متغییر است و بسته به ظرفیت مورد نیاز مشتری ساخته می شود.
این دستگاه شستشوی روتاری علاوه بر هویج قابلیت شستشوی شلغم، چغندر، سیب زمینی، پیاز و سایر سبزیجات غده ای و ریشه ای دارد. همچنین می توان برای شستشوی خرما، آلو و آلوچه خشک نیز از آن بهره برد.

شویی اصفهان

مراحل هویج شویی

1) همانطور که اشاره شد، میزان گل ولای هویج بسیار زیاد است. بنابراین در ابتدای کار ضروری است تا شستشوی اولیه صورت گیرد. این کار با فشار قوی اب برای زدودن گل های چسبیده به هویج انجام می گیرد. بعد از آن باید به شستشوی هویج در چند مرحله و درحوضچه های دیگر ادامه داد.
2) پس از این مرحله، نوبت شستشو با دستگاه روتاری می رسد:

نحوه کار با دستگاه بسیار آسان بوده و نیاز به مهارت خاصی نمی باشد. اما چنانچه برای راه اندازی و کار با دستگاه، به راهنمایی یا کمک نیاز باشد،کارشناسان نیکوپک آماده خدمات رسانی به شما هستند.

شویی دزفول

کار با دستگاه شستشوی هویج

مراحل کار به این صورت است که هویج های اضافه شده به دستگاه، با به گردش درآمدن برس ها و دراثر برخورد با آن ها به طور کامل تمیز می شوند. بالای برس ها نیز مجهز به یک ردیف دوش آب است که با فشار قوی آب را به هویج ها اسپری می کنند. لازم به ذکر است که میزان مصرف آب دستگاه بسیار کم است و برخلاف مراحل اولیه ،در این بخش تا حد زیادی در مصرف آب صرفه جویی می شود.

شستشوی هویج ها در این مرحله به منظور زدودن آلودگی ها و ردگل های لابلای درزهای هویج است که به وسیله این دستگاه به طور کامل برطرف و پاک می شود.در نهایت بعد از شستشوی کامل هویج ها از دریچه تخلیه موجود در انتهای دستگاه، خارج می شوند.

خرید خط هویج

حال که شستشو به طور کامل صورت گرفت، نوبت گرفتن آب اضافی هویج ها به منظور جلوگیری از فساد و پلاسیدگی می رسد. بنابراین هویج ها بعد از خروج از دریچه تخلیه وارد نوار نقاله ویبره ارتعاشی می شوند. این نوار حین عبور محصول، به واسطه لرزش، آب اضافی هویج ها را گرفته و آنها را آماده ی بسته بندی در کیسه های نایلونی می کند.

مشاهده اطلاعات فنی + قیمت دستگاه هویج شویی نیکوپک

حال که با چند و چون کار و دستگاه ها آشنا شدید، بهتر است اطلاعاتی هم در خصوص فرچه های شستشوی این دستگاه ها داشته باشید:

اهمیت تاثیر فرچه های هویج شویی در دستگاه تمیزکننده هویج

جنس این فرچه هویج شویی که به شکل استوانه ای و در طول و قطر استاندارد هستند، از انواع فیلامنت های نایلونی، پت و پلی اتیلن است. کیفیت و جنس متریال مصرفی و ابعاد استاندارد برس ها ازجمله موارد مهمی هستند که تاثیر چشم گیری در پاکسازی عمیق و سریع هویج ها دارند. درنتیجه راندمان کار بالا رفته و زمینه سودآوری بیشتر فراهم می شود.

نکته مهم دیگر برای افزایش بهره وری از این دستگاه، تعویض به موقع فرچه هاست. طبیعتا هرچه ابعاد و کیفیت برس ها بهتر باشد، این بازه زمانی هم طولانی تر خواهد شد.
از آنجایی که دستگاه های هویج شویی به صورت ساده، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک ساخته می شوند، تنوع فرچه های شستشو نیز بیشتر می شود.

در این پست سعی کردیم ضمن معرفی مراحل هویج شویی، شما را با یکی از بهترین دستگاه های شستشوی هویج ساخته شده در کشور آشنا کنیم. اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید یا قصد راه اندازی یک خط کامل دارید. با کارشناسان ما در تماس باشید.

مشاهده قیمت سایر دستگاه های شستشوی میوه و سبزی

شماره های تماس: 03133931360 - 09220669450

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیرا