09220669450 – 03133931360

دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل

دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل
آنچه خواهید خواند:

آیا از بسته بندی دستی ادویه جات در خانه خسته شده اید؟ آیا می خواهید فرآیند بسته بندی ادویه خود را ساده و کارآمدتر کنید؟ خوشبختانه، با پیشرفت تکنولوژی، دستگاه های بسته بندی ادویه در حال حاضر برای مصارف خانگی در دسترس هستند و این فرآیند را کارآمد و بدون دردسر  می کنند. در این مقاله، به انواع  دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل و نحوه عملکرد آن ها خواهیم پرداخت.

انواع دستگاه بسته بندی ادویه جات

برای بسته بندی ادویه جات سه نوع دستگاه در بازار موجود می باشد.
•    دستگاه بسته بندی دستی ( دوخت حرارتی)
•    دستگاه بسته بندی نیمه صنعتی
•    دستگاه بسته بندی صنعتی

دستگاه دوخت حرارتی

کسب و کارهای کوچک و مشاغل خانگی بسته بندی ادویه جات که محصولات خود ر ا در تیراژ پایین به فروش می رسانند، معمولا بسته های خود را به صورت دستی پر می کنند و سپس با دستگاه دوخت حرارتی آنها را بسته بندی می کنند. ولی همانطور که می دانید پر کردن دستی بسته ها کاری زمان بر است و به نیروی انسانی زیادی نیاز دارد. همچنین منجر به ناهماهنگی در مقدار ادویه های بسته بندی می شود.
وقتی صحبت از انتخاب بین دستگاه بسته بندی خانگی و صنعتی می شود، اولی به عنوان گزینه مناسب تری برای مشاغل کوچک، کارآفرینان خانگی و افرادی با نیازهای بسته بندی محدود ظاهر می شود. مشاغل خانگی می توانند برای ارتقای کار خود از دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک استفاده کنند.

دستگاه دوخت حرارتی

دستگاه پرکن پودر و گرانول

برای حل مشکل پرکردن دستی ادویه جات میتوان از دستگاه پرکن پودر و گرانول استفاده کرد.  مدل نیمه اتوماتیک این دستگاه به صورت پدالی است و خود محصولات را در اوزان مشخص داخل پت یا قوطی مورد نظر پر میکند.

اگر چه این دستگاه فرآیند پرکردن را ساده و راحت می کند، اما عمل بسته بندی را انجام نمی دهد. برای این کار باید از دستگاه بسته بندی استفاده کرد.

دستگاه پرکن پودر وگرانول

دستگاه بسته بندی پودر و گرانول

برای ارتقای فرآیند اتوماسیون، مشاغل می توانند از دستگاه های بسته بندی استفاده کنند که به دو صورت نیمه اتوماتیک و اتوماتیک موجود می باشند. مدل اتوماتیک این دستگاه ها می تواند عمل توزین، پرکردن تا بسته بندی را به طور خودکار انجام دهد.

در بازار انواع دستگاه بسته بندی موجود است که بسته به نیاز تولید، نوع محصول و همچنین نوع و اندازه ی ظرف بسته بندی باید یکی از آنها را انتخاب کرد. 

به طور مثال اگر محصول مورد نظر به صورت پودر است باید از دستگاه بسته بندی پودری آگر استفاده کرد ولی اگر درشت و آسیاب نشده باشد بهتر است از دستگاه بسته بندی توزین دار گرانولی استفاده شود. 

دستگاه بسته بندی آگر
دستگاه بسته بندی توزین دار گرانولی

با این دستگاه ها می توان محصولات متنوعی از جمله فلفل سیاه، پودر ماسالا، زیره، گشنیز، پودر زردچوبه، پودر کاری، آرد، شیر خشک، هل، پودر پروتئین، نمک، پودر سبزی خشک ، دارچین و .. . را بسته بندی کرد.

با دستگاه‌های بسته‌بندی خودکار، کل فرآیند سریع‌تر، دقیق تر و در زمان کمتری انجام می شود. حذف کارهای دستی خطاها را به حداقل می رساند و فرآیند بسته بندی استاندارد را تضمین می کند، بهره وری را افزایش می دهد و به طور موثر خواسته های مشتری را برآورده می کند.

مشاهده انواع دستگاه های بسته بندی مواد غذایی

دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل

بسته بندی ادویه جات

اگر به دنبال ایجاد یک کسب و کار خانگی با درآمد بالا هستید،  بسته بندی ادویه جات در منزل یکی از گزینه های بسیار عالی می باشد. با افزایش سرعت زندگی مدرن، مصرف کنندگان به دنبال راحتی و  عملکرد بهتر در کارهای روزمره خود از جمله آشپزی هستند. در نتیجه، تقاضا برای ادویه های بسته بندی شده مدام در حال افزایش است.

ادویه های بسته بندی شده دارای مزایای متعددی مانند سهولت استفاده، ماندگاری طولانی تر و تضمین کیفیت و ایمنی هستند.راه اندازی یک کسب و کار بسته بندی ادویه جات خانگی به سرمایه گذاری اولیه نسبتاً کمی در مقایسه با سایر سرمایه گذاری ها نیاز دارد. می‌توانید با تجهیزات اولیه بسته‌بندی شروع کنید و به تدریج با رشد کسب‌وکارتان، آن را افزایش دهید.

علاوه بر این، کار از خانه نیاز به اجاره یا خرید یک فضای تجاری جداگانه را  از بین می برد و هزینه های سربار را کاهش می دهد. برای شروع یک کسب و کار کوچک میتوان به خرید دستگاهی با حجم و راندمان کم پرداخت.

خب بعد از خرید مواد اولیه مرغوب و انتخاب یک دستگاه آسیاب ادویه جات باکیفیت و متناسب با ظرفیت تولید خود، باید به دنبال خرید بهترین دستگاه بسته بندی برای کارمان باشیم که در ادامه به آن پرداخته ایم.

مشاهده قیمت دستگاه آسیاب های مختلف نیکوپک به همراه کاتالوگ 

دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل

قیمت دستگاه بسته بندی ادویه

قیمت دستگاه بسته بندی ادویه بسته به اندازه و سرعت بسته بندی و امکانات اضافی آن متغیر است. قیمت دستگاه ارتباط مستقیمی به جنس و مکانیزم دستگاه دارد. به طور مثال تجهیزات به کار رفته در دستگاه اتوماتیک با دستگاه نیمه اتوماتیک متفاوت می باشد. به علاوه برخی تجهیزات اختیاری هستند و به سفارش مشتری برروی دستگاه تعبیه میشوند مانند سیستم چاپگر و نوار نقاله، دستگاه پر کننده گاز ازت، دستگاه پاکت زن در اشکال مختلف برای نیازهای خاص مشتریان.
عوامل متعددی در قیمت دستگاه بسته بندی ادویه جات در منزل نقش دارند. درک این عوامل به شما کمک می کند تا بر اساس نیازها و بودجه خود تصمیمی آگاهانه بگیرید.

شماره های تماس: 03133931360 - 09220669450

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *