09220669450 – 03133931360

عوامل موثر بر قیمت آسیاب صنعتی عطاری

آسیاب صنعتی عطاری
آنچه خواهید خواند:

امروزه یکی از تجهیزات مهم در عطاری ها و کارگاه ها، دستگاه آسیاب می باشد. برای راه اندازی یک کسب و کار موفق، خرید دستگاه آسیاب عطاری بهترین انتخاب است.

دستگاه آسیاب عطاری به لحاظ کارایی به صورت آسیاب صنعتی و آسیاب نیمه صنعتی عطاری در بازار موجود می باشد. علاوه بر این، یکی دیگر از مدل های موجود آسیاب رومیزی عطاری می باشد که ظرفیت آن کمتر از مدل های صنعتی و نیمه صنعتی می باشد.

از دستگاه رومیزی عطاری برای آسیاب مواد در حجم کم استفاده می شود. این آسیاب به دلیل وزن و اندازه کم میتوان روی پیشخوان مغازه قرار داد و محصولات را سریعا در حضور مشتری آسیاب کرد.
این آسیاب عطاری رومیزی برای صاحبان کسب و کارهایی که سرمایه ی زیادی ندارند بسیار مناسب می باشد زیرا قیمت آسیاب صنعتی عطاری بالا می باشد. آسیاب های صنعتی مناسب کسب و کارهایی است که عرضه و تقاضا زیاد است.

از دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی می توان در صنعت داروسازی برای ساخت داروهای پودری و قرص ها استفاده کرد. در صنعت مواد غذایی با استفاده از این دستگاه می توان گیاهان خشک شده، محصولات غذایی و …..را پودر کرد. علاوه بر صنایع غذایی از این دستگاه می توان در صنعت خوراک دام و طیور نیز استفاده کرد.

عطاری


همانگونه که اشاره شد هر یک از این دستگاه ها کاربرد مخصوص به خود و ظرفیت مشخصی برای آسیاب انواع محصولات را دارند. در هنگام خرید آسیاب باید متناسب با نیاز تولید دست به انتخاب یکی از این دستگاه ها زد. در ادامه به قیمت آسیاب صنعتی عطاری می پردازیم. برای اطلاع از قیمت انواع دستگاه های آسیاب بر روی این لینک کلیک کنید.

قیمت آسیاب صنعتی عطاری

بجز توجه به خصوصیات و مسائل فنی دستگاه، مسئله قیمت نیز یکی از نکات قابل توجه در هنگام خرید دستگاه آسیاب می باشد. قیمت آسیاب صنعتی عطاری مسلما بسیار بیشتر از مدل نیمه صنعتی و رومیزی می باشد. اما عملکرد هر سه این دستگاه ها مشابه یکدیگر هستند و مکانیزم آن ها به صورت چکشی می باشد.
قیمت دستگاه های آسیاب به عوامل مختلفی بستگی دارد. در کل قیمت دستگاه هایی که در کشور خومان تولید می شود نسبت به نمونه های خارجی بسیار کمتر است.

تولیدکنندگان داخلی امروزه موفق به تولید مدل های مختلفی از دستگاه های آسیاب عطاری شده اند. امروزه به دلیل رونق داروهای گیاهی و ادویه ها، بازار خرید و فروش دستگاه های آسیاب بسیار گستره شده است. به همین دلیل مغازه های عطاری زیادی در شهر تاسیس شده اند که هر یک به احتمال زیاد حداقل به یک دستگاه آسیاب نیاز دارند.
با توجه به اینکه آسیاب های نیمه صنعتی و صنعتی توان بالاتری دارند، حجم بالاتری از مواد را پوشش می دهند و … قیمت بیشتری دارند. از این دستگاه ها برای کارگاه ها و کارخانه ها در اشل بالا استفاده می شود.
دانه های خوراکی را میتوان با استفاده از این دستگاه ها، خرد کرد، پودر کرد، بلغور و یا آسیاب کرد.
عملکرد این دستگاه ها به گونه ای است که از قسمت ورودی دستگاه، محصولات را می ریزیم و از قسمت خروجی، محصول آسیاب شده را تحویل می گیریم. این قابلیت امکان کارکرد آسان و تخلیه سریع محصولات آسیاب شده را به کاربر می دهد.

ویژگی های یک آسیاب خوب

در گذشته آسیاب محصولات به صورت دستی انجام می شده است ولی امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی از دستگاه های مکانیکی استفاده می شود. در ادامه به ویژگی های یک آسیاب خوب می پردازیم که هنگام خرید باید به آنها توجه کنید.

 • خروجی محصول آسیاب شده کاملا یکدست و یک اندازه باشد.
 • دارای موتور قدرتمند و پرسرعت باشد.
 • قابلیت کار مدارم را داشته باشد.
 • کارکردن با این دستگاه راحت و آسان باشد.
 • دارای کاربری بالا باشد به صورتی که بتوان مواد مختلفی را با آن آسیاب کرد.
 • بهتر است دستگاه بدون صدا و لرزش محسوس باشد.
 • با تعبیه چرخ در زیر دستگاه، جابجایی و حمل و نقل این دستگاه آسان باشد.
 • دارای مش های مختلفی باشد تا بتوان مواد را در اندازه های متفاوتی پودر کرد.
 • گرد و غباری کمی تولید کند.
 • از یک برند معتبر و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشد.
 • قطعات مصرفی آن در بازار موجود باشد.

شماره های تماس: 03133931360 - 09220669450

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیرا