09220669450 – 03133931360

قیمت دستگاه آسیاب گندم و جو خانگی و صنعتی | نیکوپک

آسیاب گندم و جو خانگی و صنعتی
آنچه خواهید خواند:

استعلام قیمت دستگاه آسیاب گندم و جو خانگی و صنعتی

دستگاه آسیاب گندم و جو برحسب عملکرد و ظرفیت در مدل های خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی ساخته می شود. اما اینکه کدام یک مناسب شماست، موضوعی است که در در ادامه همین صفحه به طور کامل به آن پرداخته ایم.

یک نمونه از فیلم آسیاب گندم و جو ( مدل نیمه صنعتی )

کارخانه‌های تولید آرد نان، برنج، تولید بیسکویت و… از جمله کارگاه هایی هستند که دستگاه آسیاب از مهم ترین تجهیزات ان ها به شمار می رود. لازم به ذکر است که از این دستگاه ها علاوه بر غلات ؛ برای آسیاب حبوبات، مواد عطاری ، گیاهان دارویی، انواع ادویه جات و… نیز استفاده می شود.

انواع دستگاه آسیاب گندم خانگی

آسیاب گهواره ای و رومیزی دو نمونه از پرفروش ترین آسیاب های برقی خانگی و عطاری هستند. نوع گهواره ای با قدرت موتور 2400 وات و سرعت موتور 30 هزار دور بر دقیقه، ظرفیت آسیاب مواد سخت و نرم را در رنج 1 الی 6 کیلو در ساعت دارد ( 1 کیلو برای مواد سخت و 6 کیلو مواد نرم) . یکی از دلایل محبوبیت این آسیاب، ابعاد کوچک،وزن کم و قیمت بسیار ارزان است که آن را مناسب فضاها و کسب و کارهای کوچک و خانگی است.

دو نمونه از آسیاب های گندم خانگی و عطاری
دو مدل از آسیاب های برقی گندم از نوع خانگی و مغازه ای

آسیاب رومیزی عطاری یکی دیگر از آسیاب های نسبتا کوچک ( صنعتی کوچک) است که قدرت موتور فوق العاده اش، یکی از مزایای برتر آن شده است. این دستگاه به عنوان بهترین آسیاب گندم در ظرفیت نسبتا کم و خانگی می باشد. وزن کم و قدرت موتور فوق العاده بالایی دارد. برای کسانی که در ابتدای کار هستند یا یک مغازه با ظرفیت 10 الی 35 کیلوگرم در ساعت هستند ، این آسیاب بهترین انتخاب است.

آسیاب گندم و جو خانگی
مشخصات آسیاب گندم و جو خانگی ( مدل رومیزی)

مشخصات فنی این آسیاب خانگی ( رومیزی )

 • قدرت موتور 2400 وات
 • دور موتور 15 هزار الی 30 هزار دور در دقیقه
 • ظرفیت آسیاب مواد سخت و نرم به ترتیب 10 و 35 کیلوگرم در ساعت است.
 • وزن این آسیاب 14 کیلوگرم و در ابعاد ۴۸*۲۰*۳۵ سانتی متر می باشد.
 • موتور کار شده بروی دستگاه آرمیچر بوش المان است که یکی از قدرتمندترین موتورهای حال حاضر است.
 • از دیگر مزایای منحصربفرد این دستگاه،تیغه های بکار رفته بروی دستگاه است که از جنس فولاد آبکاری شده وضد زنگ می باشد.
 • جهت دریافت خروجی در سایزهای مختلف، همراه دستگاه 5 عدد مش ( توری ) قرار دارد.

آسیاب گندم نیمه صنعتی

نوع نیمه صنعتی برای کارگاه هایی با ظرفیت کم تا متوسط استفاده می شود. ششرکت نیکوپک برحسب ظرفیت این مدل آسیاب ها را به دو دسته تفکیک نموده است:

 1. آسیاب چکشی کارگاهی در ظرفیت های 5 الی 15 اسب بخار
 2. آسیاب نیمه صنعتی عطاری با ظرفیت 3 اسب بخار ( مدل کارگاهی کوچک)
های نیمه صنعتی
دو مدل از آسیاب های چکشی نیمه صنعتی گندم برای ظرفیت های 3 تا 15 اسب بخار

* لازم به ذکر است که مکانیزم تمام آسیاب های گندم اعم از صنعتی و نیمه صنعتی چکشی است و تنها مدل رومیزی آن از نوع تیغه ای می باشد. صرف نظر از ظاهر دستگاه ها، آنچه باعث تفاوت میان آن ها شده است، ظرفیت آسیاب روزانه است.

مشخصات فنی آسیاب چکشی

آسیاب نیمه صنعتی یک آسیاب تک ورودی است که دارای سه چکش (عموماً قطعات مستطیلی شکل از فولاد سخت شده) است که به طور مساوی از یکدیگر فاصله دارند و به یک محور چرخشی متصل می‌شوند که با سرعت بالایی با استفاده از یک موتور الکتریکی قدرتمند در داخل یک محفظه دندانه دار می‌چرخند و دانه‌ها با برخورد پی در پی با چکش‌ها و دیوار محفظه، با سرعت بالا تبدیل به پودر می‌شوند.

این دستگاه آسیاب گندم در رده نیمه صنعتی قرار دارد و برای ظرفیت های تولید 100 الی 350 کیلوگرم در ساعت مناسب است. البته این دستگاه خود در سه مدل با قدرت موتورهای مختلف یعنی از 5، 10 و 15 اسب بخار ساخته می شود. بنابراین متناسب با نیاز خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.
فرآیند پودر و بلغور کردن مواد توسط تیغه های فولاد سخت شده و با عملکرد چکشی صورت می گیرد. وزن دستگاه بسته به مدل از 95 الی 120 کیلوگرم متغییر است. سرعت موتور نیز 3000 دور بر دقیقه است.
مشاهده اطلاعات دقیق و قیمت دستگاه آسیاب چکشی

مشخصات فنی مدل نیمه صنعتی عطاری

همچون نمونه قبلی، عملکرد این دستگاه چکشی و جنس چکش ها از فولاد سخت شده می باشد. قدرت موتور2250 وات ( سه اسب بخار است) و برای ظرفیت های متوسط 50 کیلوگرم در ساعت مناسب است.
مشاهده اطلاعات دقیق و قیمت دستگاه آسیاب نیمه صنعتی عطاری

دستگاه آسیاب گندم صنعتی

دستگاه آسیاب صنعتی بسته به نیاز مشتری با مخزن و ورودی بزرگتر ساخته می شود و دارای چکش های بیشتری نسبت به مدل نیمه صنعتی خود می باشد. دستگاه آسیاب گندم صنعتی جهت مصارف کلان نظیر کارخانه‌های صنایع غذایی، تولید گیاهان دارویی، آسیاب ادویه جات، آسیاب گندم و جو و….کاربرد دارد.

های صنعتی گندم

قدرت موتور آسیاب های صنعتی از 20، 40، 70، 100، 120، 150 ، 200 اسب بخار است . از آنجایی که اطلاعات فنی هر مدل بروشور جدایی می خواهد. برای مشاهده قیمت آسیاب های صنعتی گندم و… کلیک کنید.

قیمت دستگاه آسیاب گندم خانگی و صنعتی

 • 15 میلیون تومان قیمت اسیاب گندم خانگی و عطاری
 • 32 الی 69 مییون تومان قیمت آسیاب نیمه صنعتی
 • بالای 670 میلیون تومان قیمت آسیاب صنعتی

شماره های تماس: 03133931360 - 09220669450

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *