09220669450 – 03133931360

آسیاب رومیزی _ آسیاب عطاری کوچک

 • مدل موتور: آرمیچر بوش آلمان
 • قدرت موتور: ۲۴۰۰ وات
 • سرعت موتور: دور تند: ۳۰۰۰۰ دور در دقیقه
 • سرعت موتور: دور کند: ۱۵۰۰۰ دور در دقیقه
 • ولتاژورودی: ۲۲۰ ولت
 • وزن دستگاه: 20 کیلوگرم
 • ابعاد دستگاه: ۴۸*۲۰*۳۵
 • ظرفیت آسیاب مواد سخت: ۱۰کیلوگرم در ساعت
 • ظرفیت آسیاب مواد نرم: ۳۵ کیلوگرم در ساعت
 • جنس تیغه: فولاد سخت شده
 • تعداد کیسه: ۱ عدد
 • تعداد توری (مش): ۵ عدد

آسیاب عطاری کوچک

منظور از صنعتی کوچک همان دستگاه آسیاب رومیزی عطاری قابل استفاده روی پیشخوان و میز است. این دستگاه آسیاب قابلیت آسیاب انواع مواد با حجم تولید روزانه کم را دارد و مناسب مشاغل کوچک و دستگاه مورد علاقه عطاری ها است. جنس این دستگاه از فولاد است و جنس محفظه در تماس با ماده آن از آلومینیوم است. از آنجایی که این آسیاب کاربرد گسترده ای داشته و به غیر از مواد عطاری، قابلیت پودر کردن سایر مواد دارویی، گیاهی و حتی شیمیایی نیز دارد.

از این رو، چنانچه نوع ماده شما با جنس محفظه داخل، سازگاری نداشته باشد و نیاز باشد که از استیل ساخته شود، می توانید این آسیاب برقی عطاری را مطابق با خواسته خود سفارش دهید.
این مدل آسیاب عطاری صنعتی کوچک از برق شهری تغذیه می کند و نیازی به برق صنعتی ندارد. ضمن آنکه نسبت به عملکرد، قدرت موتور، جنس بدنه و تیغه ها،مناسب ترین قیمت دستگاه آسیاب عطاری را در بین رقیبان خود دارد.

مشخصات آسیاب رومیزی عطاری در یک نگاه

مناسب استفاده برایخانگی، عطاری، قنادی، آزمایشگاه، گیاهان دارویی و داروسازی ها، آشپزخانه های صنعتی
وضعیت لرزش دستگاهبدون هیچ لرزشی
گرد و غبار از خروجیندارد
قابلیت تنظیم خروجیدارای چندین مش در سایز های مختلف
سایز مش ها ( میلی متر )0.5 – 0.75 – 1 – 1.5 – 2
قابلیت تنظیم سرعتدور کند و تند
سرعت15 و 30 هزار دور در دقیقه
نوع موتور مصرفیبوش آلمان
قابلیت آسیابانواع مواد سخت و نرم
جنس محفظه در تماس با موادآلومینیوم
جنس بدنه دستگاهفولاد
جنس تیغه هافولاد آبکاری شده
گارانتی18 ماه
خدمات پس از فروش10 سال

مشاهده سایر دستگاه های آسیاب عطاری نیکوپک

این آسیاب صنعتی رومیزی برای پودر کردن چه موادی است؟

دستگاه قابلیت آسیاب انواع مواد سخت و نرم را داراست. ظرفیت آسیاب مواد نرم35 کیلوگرم در ساعت و قابلیت آسیاب مواد سخت 10 کیلوگرم در ساعت است. این آسیاب قادر به پودر کردن استخوان، هسته خرما، هسته سنجد، زردچوبه و سایر ادویه جات، گیاهان دارویی، مواد آرایشی بهداشتی، مواد شیمیایی، دانه ها، ریشه، ساقه و برگ های خشک شده، برنج، ذرت، گندم، سایر غلات و …
نکته1: به علت دور موتور بالا امکان کره گیری از مواد آجیلی وجود دارد، به همین خاطر این اسیاب ها مناسب پودر مغریجات نیستند.

نکته2: در صورتیکه ماده شما خاص است یا جزء موارد نام برده یا مشابه نباشد، جهت اطمینان از خرید می توانید نمونه ای از محصول خود را جهت تست برای ما ارسال نمایید تا بعد از تست، با اطمینان کامل از عملکرد دستگاه خرید نمایید.

راهنمای خرید آسیاب عطاری کوچک

 • چنانچه ظرفیت شما بسیارکمتر است و به دنبال آسیاب عطاری خانگی هستید، می توانید از آسیاب های گهواره ای استفاده نمایید. ( که البته توصیه نمی شوند)
 • در صورت بیشتر بودن ظرفیت می توانید از آسیاب های صنعتی کوچک که ظرفیت آسیاب تا 50 کیلوگرم در ساعت دارند استفاده نمایید.
 • برای ظرفیت های بالای 50 کیلوگرم توصیه به خرید آسیاب های نیمه صنعتی عطاری می شود.
 • برای آسیاب های بالای 70 کیلوگرم در ساعت نیز باید آسیاب چکشی نیمه صنعتی خریداری گردد.

افزایش طول عمر و دوام دستگاه آسیاب رومیزی عطاری

 1. دستگاه را بعد از استفاده تمیز کنید. زمانی که کارتان با دستگاه تمام می شود باید با یک دستمال داخل محفظه دستگاه را تمیز کنیم. مطمئن شوید که گرد و غباری داخل دستگاه نماند و تیغه ها به خوبی تمیز شوند. زیرا این مواد داخل آسیاب می چسبند و باعث خوردگی دستگاه می شوند.
 2. دومین نکته اینکه موادی که می خواهید آسیاب کنید تمیز باشند. داخل آنها سنگ، مواد آهنی و … نباشد زیرا سرعت چرخش موتور بالا است (30 هزار دور در دقیقه چرخش می کند) و همچنین تیغه به سرعت می چرخد، بنابراین کوچکترین مواد اضافی داخل محفظه مثل ریگ، سنگ یا قطعات فلزی باعث می شود تیغه آسیاب یا ترک بخورد یا بشکند و ترک خوردگی یا شکستگی باعث می شود به محفظه ضربه بخورد و کاسه دستگاه را بشکند. بنابراین مواد باید کاملا تمیز باشند که به تیغه دستگاه آسیب نرسد.
  اگر در حین کار تیغه آسیاب ترک خورد سریعا به شرکت اطلاع دهید تا تیغه را برای شما تعویض کنند. زیرا ترک باعث میشود تیغه به مرور بشکند و این شکستگی صدمات جدی به محفظه و موتور دستگاه وارد می کند.
 3. سومین نکته اینکه سعی کنید مواد چرب و دارای رطوبت بالا را داخل دستگاه نریزید. زیرا این مواد باعث می شود سوراخ های توری دستگاه گرفته شوند و هوا رد و بدل نشود و در دستگاه خفگی ایجاد می شود در نتیجه باعث صدمه زدن به موتور دستگاه می شود.
  چون این مواد به صورت خمیری شکل در دستگاه جمع می شوند، مانع چرخش تیغه ها می شوند و به موتور دستگاه فشار می آید و باعث می شود جریان اضافی بکشد و بسوزد.
 4. سعی کنید از کیسه مخصوص خود آسیاب استفاده کنید. منافذ کیسه خروجی دستگاه نباید مثل پلاستیک کامل بسته باشد و هم اینکه نباید منافذ آن آنقدر باز باشد که مواد آسیاب شده از آن خارج شوند. در حین کار پروانه دستگاه می چرخد و جریان هوا ایجاد می کند تا پودر را از آسیاب بیرون بدهد و این هوا باید از داخل کیسه خارج شود. ولی این هوا از پلاستیک خارج نمی شود و به سمت بالا حرکت می کند و مواد آسیاب شده از سوراخ ورودی برمی گردند و گرد و غبار ایجاد می کنند. بنابر این کیسه باید دارای منافذ مناسبی باشد.
  هر چند وقت یک بار باید کیسه را به خوبی بشویید و بعد از یک مدت تعویض گردد.
 5. آسیاب را روی یک سطح صاف و محکم قرار دهید و همچنین در حین کارکردن آسیاب را تکان ندهید تا فشاری به تیغه و موتور آسیاب وارد نشود.
 6. نکته ی بعدی اینکه برق نباید نوسان داشته باشد و سعی کنید حتما از محافظ استفاده کنید که صدمه برقی به موتور دستگاه نخورد.
 7. محیطی که دستگاه در آن قرار می گیرد باید تمیز باشد و دارای گرد و غبار نباشد. زیرا موتور دستگاه دارای پروانه است و هوا را به سمت خود می کشد تا خنک شود، اگر هوا تمیز نباشد گرد و خاک به سمت موتور می رود و روی آن می نشیند و در عملکرد آن تداخل ایجاد می شود.
 8. هنگام قرار دادن مش یا تعویض آن از محکم بودن گل پیچ های دستگاه مطمئن شوید. اگر گل پیچ ها شل باشند پیچ آن به سمت دستگاه حرکت می کند و با تیغه برخورد می کند و باعث شکستگی تیغه ها و صدمه به دستگاه می شود. در حین کار نیز از سفت بودن گل پیچ ها مطمئن شوید.
 9. یک نکته ی حائز اهمیت این است که این دستگاه رومیزی می باشد و صنعتی نیست. بنابراین نباید مواد را در حجم زیاد وارد دستگاه کنید به ویژه مواد سختی مانند زردچوبه.
  باید بگذارید مواد آرام آرام وارد دستگاه شوند مثلا اگر ظرفیت آن ساعتی 15 کیلو است دقیقه ای 250 گرم ماده می تواند وارد دستگاه شود و این 250 گرم را باید در یک دقیقه پخش کنید یعنی ثانیه ای 4 گرم ماده را وارد دستگاه کنید. اگر بیشتر از این و یا همه ی حجم مواد را به یک باره وارد دستگاه کنیم ممکن است تیغه ها از بین بروند و موتور دستگاه بسوزد. پس مواد باید به صورت یکنواخت و متناسب با ظرفیت دستگاه به دستگاه خورانده شود. این مورد از صدای دستگاه هم مشخص می شود یعنی اگر در حین کار صدای آن تغییر کرد به این معنی است که دارد به دستگاه فشار می آید و حجم مواد ورودی را باید کم کنید.
 10. در حین کار اگر دیدید صدای دستگاه تغییر کرد و باد وارد کیسه نمی شود ممکن است سوراخ های مش خروجی دستگاه گرفته باشد و باید دستگاه را خاموش کنید، مش را خارج کرده و آن را تمییز کنید تا سوراخ ها باز شوند. اگر سوراخهای مش خروجی بسته باشند، هرچه ماده وارد دستگاه می شود خارج نمی شود و به موتور دستگاه فشار می آید و می سوزد. بنابر این مش ها را هرچند وقت یکبار در بیارید و منافذ آن را باز کنید.
 11. از هر گونه دستکاری دستگاه خودداری کنید و اگر مشکلی وجود دارد آن را به افراد متخصص بسپارید و به شرکت اطلاع دهید.
 12. سعی کنید به دستگاه ضربه نخورد و از جایی نیوفتد زیرا تیغه ی آن با دستگاه لیزر بالانس شده است و ضربه شدید باعث خارج شدن تیغه از حالت بالانس می شود. بنابراین دستگاه را با احتیاط حمل کنید.

مطالعه بیشتر: تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی مغازه عطاری

ویژگی های دستگاه:

 • خروجی محصول آسیاب شده کاملا یک دست و یک اندازه
 • کاربری و تعویض مش آسان
 • حمل و نقل آسان
 • بدون هیچ گونه حرکت و لرزش در حین کار
 • دارای دور تند و کند
 • دارای کیسه جمع آوری محصول
 • تیغه سخت و آبکاری شده
 • قابلیت تنظیم اندازه محصول خروجی (دارای مش (توری) های متفاوت) به سایز های: 0.5، 0.75، 1، 1.5 و 2 میلی متر

قیمت آسیاب عطاری کوچک

قیمت آسیاب عطاری کوچک نیکوپک نسبت قدرت موتور فوق العاده بالا، پودر یکدست از مواد، خروجی بدون گردو غبار، بدنه مقاوم، جنس تیغه ها و توری های مختلفی که دارد، از قیمت خوبی در بازار برخوردار است. این دستگاه بهترین مارک آسیاب عطاری ایران است که خوشبختانه رضایت تمام مصرف کنندگان را به همراه داشته است.

برای خرید آسیاب عطاری می توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری اقدام نمایید. تمامی دستگاه دارای ضمانت کیفیت 18 ماهه و خدمات پس از فروش 10 ساله اند. بنابراین با خیال راحت می توانید این آسیاب های قدرتمند رومیزی را خریداری نمایید.

نیکوپک سازنده دستگاه آسیاب عطاری اصفهان

همانطور که تا کنون متوجه شدید، قیمت آسیاب های عطاری بسته به نوع دستگاه، ظرفیت و عملکردشان متغییر است. برای انتخاب راحت تر در نوع مدل، جدول زیر را آماده کرده ایم که علاوه بر قیمت می توانید سریعا مقایسه ای از مشخصات فنی انواع این آسیاب ها داشته باشید.

مدل دستگاهآسیاب نیمه صنعتی عطاریآسیاب رومیزی عطاریآسیاب عطاری گهواره ای
نوع عملکردچکشیتیغه چرخشیسایشی
جنس تیغه یا چکشفولاد سخت شدهفولاد سخت شدهفولاد سخت شده
مدل موتورموتوژن تبریزآرمیچر بوش آلمانآرمیچر بوش آلمان
ولتاژ ورودی(ولت)220220220
قدرت موتور (وات)225024002400
سرعت موتور ( دور در دقیقه)30003000030000
ظرفیت متوسط ( کیلوگرم در ساعت)5010 الی 303 الی 10
ابعاد دستگاه (سانتی متر)45*60*11035*20*4820*20*40
وزن دستگاه (کیلوگرم)552010
جنس دستگاهفولاد با رنگ الکترواستاتیکفولاد با رنگ الکترواستاتیکاستنلس استیل

باتوجه به دور موتور پایین تر نسبت به آسیاب رومیزی قدرت موتور بالاتر است و برای آسیاب مواد سخت تر در حجم بالاتر و مناسب فضای کارگاهی است. اما برای مصارف خانگی و عطاری، پیشنهاد ما آسیاب رومیزی عطاری است.

با توجه به نوسانات قیمت، پیشنهاد می کنیم برای اطمینان از دقیق بودن، صفحه دستگاه آسیاب را چک نمایید. در صفحه نامبرده تمام دستگاه های اسیاب صنعتی و نیمه صنعتی موجود است.

5 دیدگاه برای آسیاب رومیزی _ آسیاب عطاری کوچک

 1. اکبر قاسمی

  من این آسیاب را برای مغازم خریدم. تا الان که ازش راضی بودم تو این چندماه . ممنوونم

  • زهرا هارونی

   سلام جناب قاسمی
   خوشحالیم که رضایت شما را دربرداشته. جسارتا اگر فرم گارانتی کالا را تکمیل نکردین لطفا یا با واحد فروش تماس بگیرین یا اینکه خودتون فرم خدمات پس از فروش و گارانتی را پر کنید.

 2. زهرا رحیمی

  من این آسیاب رو برای کار خونگی خودم خریدم موتور قویی داره و خوب کار میکنه

  • زهرا هارونی

   سلام خانم رحیمی عزیز
   خوشبختانه یکی از ویژگی های متمایز این دستگاه آسیاب های ما از خیلی از دستگاه های مشابه همین موتور قدرتمند هستش که تا سالیان سال میتونید با خیال راحت پودر یکدستی از محصولات داشته باشید. امیدوارم کسب و کارتون به زودی رونق بگیره و برای خرید دستگاه آسیاب صنعتی یا آسیاب نیمه صنعتی هم درخدمتتون باشیم.

 3. امامی-عطاری بزرگ رضا

  واسه مغازه عطاری من خیلی عالی بوده. من با این دستگاه جلو چشم مشتری در کمتر از 2 دقیقه سفارشا را آسیاب میکنم و تحویل مشتری میدم.
  کم صدا، بدون لرزش، بدون ایجاد گرد و غبار

  • زهرا هارونی

   سلام جناب امامی
   خوشحالیم از اینکه تونستیم رضایت شما را جلب کنیم. بله همونطور که جناب مهندس خدمتتون عرض کردن این دستگاه علاوه بر قدرت موتور بالا، کاملا بدون لرزش هست و صدای کمی داره.

 4. مازیار

  سلام واقعا از دستگاه خیلی راضی هستم همونطور هست که مشخصاتشا فرمودید از شما خیلی ممنونم واقعا جای ی آسیاب خوب تو بازار ایران واسه ما عطارها خالی بود که شما به درستی انجامش دادید

  • زهرا هارونی

   درود،
   این دستگاه آسیاب یکی از پرفروش ترین آسیاب های کشور هستش که تا الان رضایت همه مشتریانمون فراهم کرده. خوشحالیم که موجب جلب رضایت شما هم شده.

 5. عباسعلی زاکانی

  خیلی سبک و کم حجمه و من به راحتی باهاش کار کردم. ظرفیت آسیاب هم از چیزی که تو کاتالوگش هست خیلی بیشتره. راضیم ازش خدایی

  • زهرا هارونی

   خوشحالیم که موجب رضایتتون بوده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *