09220669450 – 03133931360

داستان نیکوپک

گروه نیکو ایده پردازان فعالیت خود را در سال 1390 در راستای پژوهش و تحقیق و توسعه در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات صنعتی، مکاترونیک و رباتیک آغاز نمود. این گروه در سال 1395 با نام تجاری نهامین صنعت کهندژ (برند نیکوپک) به عضویت شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان درآمد.

این مجموعه با استقرار نظام مدیریت تضمین کیفیت، تولید محصولاتی با کیفیت را در دستور کار خود قرار داده است و در راستای ارتقای کیفیت و بهبود مستمر اقدام به تخصیص بخش قابل توجهی از سرمایه به واحد تحقیق و توسعه نموده است تا همگام با توسعه، در بکارگیری تکنولوژی روز و شناخت نیاز مشتری و کاهش هزینه ها به عنوان واحدی مستقل زیر نظر مدیریت ارشد شرکت فعالیت نماید.

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

این شرکت خود را متعهد به ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان، تحقق سودآوری، کاهش ضایعات بخش کشاورزی، توسعه منابع انسانی و رعایت حقوق جامعه می داند. از مهمترین رسالت و اهداف این شرکت می توان به فراهم نمودن محصولاتی با کیفیت و پیشرفته در بخش کشاورزی برای کاهش ضایعات این بخش، همچنین ارائه راه هکارهای افزایش بهره وری در فرآوری محصولات آن یاد کرد (ایجاد سازمانی شایسته سالار و مبتنی بر فطرت پاک انسانی، احیای تفکر ناب اقتصادی و اجرا و پیاده سازی موازین آن و همچنین کارآفرینی رسالت اصلی شرکت می باشد).

نیکوپک

محصولات ما

راه های ارتباطی تماس با ما:

  • ۰۹۲۲۰۶۶۹۴۵۰ – ۰۳۱۳۳۹۳۱۳۶۰
  • [email protected]
  • آدرس دفتر فروش: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، ساختمان فن آفرینی یک