09220669450 – 03133931360

دستگاه بسته بندی آجیل

گارانتی 18 ماهه

قیمت رقابتی

10سال خدمات

تحویل سریع

دستگاه های بسته بندی آجیل در چندین نوع تولید می شوند. بسته به اینکه آجیل ها را در چه وزن و ابعادی می خواهید بسته بندی کنید، دستگاه آن متفاوت است.

  1. دستگاه بسته بندی توزین دار گرانولی: بهترین دستگاه برای بسته بندی آجیل، دستگاه بسته بندی توزین دار می باشد. این دستگاه بسته بندی در مدل های دو توزین، چهارتوزین، شش توزین و هشت توزین ساخته می شوند. در این مورد هر چه قدر مقدار توزین ها افزایش یابد سرعت بسته بندی این دستگاه بیشتر می شود.
    این دستگاه قادر به بسته بندی آجیل ها در پاکت های سه و چهار طرف دوخت می باشد.
    اطلاعات بیشتر دستگاه بسته بندی توزین دار گرانولی
دستگاه بسته بندی توزین دار گرانولی

2. دستگاه بسته بندی ساشه گرانولی: آجیل ها با توجه به ارزش و قیمت بالایی که دارند در بسته های صدگرمی کوچک نیز بسته بندی می شوند. برای بسته بندی آجیل ها به صورت تک نفره، مناسب ترین دستگاه ، دستگاه بسته بندی ساشه گرانولی می باشد. این دستگاه قادر به بسته بندی آجیلها در وزن های 2 الی 200 گرم می باشد.
اطلاعات بیشتر دستگاه بسته بندی ساشه گرانولی

دستگاه بسته بندی ساشه گرانولی

3. دستگاه کیسه پرکن گرانولی: این دستگاه دارای کیسه گیر و نوار نقاله جهت پرکردن محصولات به صورت اتوماتیک است. پس از پر شدن، درب کیسه توسط دستگاه دوخت بسته می شود.
اطلاعات بیشتر دستگاه کیسه پرکن گرانولی

دستگاه کیسه پرکن گرانولی

4. دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک: مدل دیگر بسته بندی آجیل ها به صورت وکیوم است. با استفاده از دستگاه بسته بندی سیل وکیوم می توانیم آجیل ها را در ظروف پلاستیکی با ظرفیت متوسط 400 بار پرس در ساعت بسته بندی کنیم.

اطلاعات بیشتر دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک

دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک

مزایای بسته بندی آجیل

یکی از مزایای اولیه استفاده از دستگاه بسته بندی آجیل ، حفظ تازگی و کیفیت است. آجیل ها به هوا و رطوبت حساس هستند و همین امر می تواند باعث بیات شدن سریع آنها شود . با استفاده از این دستگاه، آجیل های شما به همان اندازه روزی که آنها را بسته بندی کردید تازه می مانند و طعم خود را حفظ می کنند.

دستگاه بسته بندی آجیل در منزل

اگر قصد راه اندازی یک کسب و کار خانگی را دارید، بسته بندی آجیل یک پیشنهاد سودآور می باشد.
برای بسته بندی آجیل ها در منزل ابتدا باید از یک دستگاه ارزان قیمت استفاده کرد. دستگاه های سیل کن رومیزی خانگی پیشنهاد خوبی برای شروع این کسب و کار می باشد.
هنگام انتخاب دستگاه بسته بندی آجیل خانگی، عواملی مانند ظرفیت، سهولت استفاده و دوام را در نظر بگیرید. به دنبال مدل‌هایی باشید که در اندازه‌ها و مواد بسته‌بندی تطبیق‌پذیر باشند و برای نیازهای تولید شما انعطاف‌پذیر باشند.

مشاهده قیمت سایر دستگاه بسته بندی مواد غذایی

مرتبط با جستجوی شما

مرتبط با جستجوی شما

شماره های تماس: 03133931360 - 09220669450

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دستگاه بسته بندی آجیل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *